Region Kemer

Region Kemer

Kemer – miasto w południowo-zachodniej Turcji, w prowincji Antalya, nad Morzem Śródziemnym. Znane kąpielisko morskie należące do Riwiery Tureckiej. Odkryty przed wieloma laty stał się słynny ze względu na swoje przepiękne krajobrazy. Majestatyczne nagie brzegi skał i zalesione zbocza gór dominują nad wodami Morza Śródziemnego. Góry schodzą niemal pionowo do morza, tworząc klimatyczne zatoczki. W pobliżu znajdują się ruiny starożytnych miast Phaeselis i Olympos oraz zatopionej przez trzęsienie ziemi Kekovy. Region Kemer ceniony jest również za wysoki standard hoteli.

4 komentarzy na “Region Kemer

  1. Ja byłem w Lipcu i było gorąco!!! pogoda wymarzona na wycieczkę, polecam sezon wakacyjny!

  2. Kiedy waszym zdaniem najlepiej jest się wybrać do Kemer? jaki miesiąc jest najlepszy?

  3. Byliśmy z chłopakiem w Kemer w sierpniu na dwutygodniowych wakacjach. Mieszkaliśmy w hotelu Belle Vue który polecam w 100%. Turcja jest wspaniała bez dwóch zdań!!!

  4. Byłam w Turcji właśnie w mieście Kemer w tym roku w lutym… nie jest to może najcieplejsza pora roku ale mimo to było cudownie!!! tego się nie da opisać, wszystko co widziałam zapierało dech w piersiach.Turcja to marzenie które się spełniło i mam nadzieje że jeszcze tam wrócę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.